Marcoroni Giyim de Kalite Noktası

Marcaroni, moda'da son nokta.

Marcoroni Giyim de Kalite Noktası

2013 den beri Hizmetinden kaçınmayan marcoroni.com müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.müşteri memnuniyetine önem veren marcoroni.com en yeni modelleriylegörselliğini güzelleştiriyor.  son 2 yıl içinde aldığı ilgiyle büyük bir ilgi ve kazanç sağlayan marcoroni.com sektöründe en iyi olmanın yolunda. Hızlı bir şekilde yükselmekte. Üstelik yaptığınız her alışverişlerde hediye çekleri ve indirim fırsatları yakalama şansınız artıyor. En yeni modelleriyle Gündemde yerini koruyan marcoroni.com'un kurucusu İzzet ŞANLI 'dır. şık tasarımları ve toptancılığıyla hızlı bir şekilde büyüyerek türkiyenin 4 yanına hizmet vermeye devam ediyor.Kapıda ödeme seçenekleriyle müşteri güveni kazanmaya ve belli bir süre içinde değişim den yararlanılmasını sağlıyor.

Ürünlerimizin %95 i kendi imalatımız olup , 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri tarafından ulaşım sağlayabiliyor, sormak istenilen soruları sosyal paylaşım ağları tarafından cevaplayabiliyorsunuz. 

Sosyal paylaşım ağları: Pinterest , Facebook , Twetter , instagram gibi ağlardan müşteri hizmetleriyle ilteşim kurabiliyor sorunlarınızı ve sorularınızı online üzeri bitirebiliyorsunuz. 

Ürünler müşterilere gönderilmeden önce kalite kontrol aşamasından geçip 2 sefer test edilmektedir. 
müşteri memnuniyetine hizmet sunan marcoroni.com sektöründe en iyi olmanın yolunda...http://www.marcoroni.com